Geoblog.pl    wloczykijedwa    Podróże    Azja 2014 czyli Malezja-Filipiny-Kambodża-Tajlandia    grudniowe plażowanie

grudniowe plażowanie

Tajlandia, Ko Samet Island
Przejechano 20607 km

Ostatnie dni nie robiłem nic poza plazowaniem. Wyspa ma plaz do wyboru do koloru. Przeszedlem wschodnim wybrzezem wyspy ok 3 km w jedna strone zaliczajac kapiel na kazdej plazy, na urozmaicenie nie mozna narzekac. Niektore plaze sa bardzo urocze, male i mozna byc prawie samemu. Na kazdej mozna cos wypic, zjesc a woda w morzu? No coz, ciezko czasami znalezc rozsadny powod zeby z niej wyjsc. Wieczorem poszlismy ze znajomymi z pokoju na plaze i zastala nas potezna burza z piorunami, uwielbiam takie widowisko. Schronilismy pod drewnianym zadaszeniem z plachta po boku, ktora w kilka osob trzymalismy walczac z wiatrem i poziomym deszczem. Wrocilismy pozno w nocy a ulica we wsi zamienila sie w rzeke do lydki i zrobilo sie blotniscie. Takie sa uroki tropikow. Na szczescie rano znowu swieci slonce i mozna dalej uskuteczniac nic nie robienie. Dodam jeszcze że skonczyl sie weekend i tajowie wyjechali, wiec jest ciszej i spokojniej.

bob
bob - 2014-12-02 08:18
zostań tam u nas zimno i nieprzyjemnie

Gosia
Gosia - 2014-12-02 09:07
Jak to zostań??? :-((( Przecież ja tęsknię! Nie słuchaj :-P Dziś jest słońce!

tatus
tatus - 2014-12-02 14:29
Dzieki za życzenia.Szczesliwego powrotu z wspaniałej wyprawy do zobaczenia w Tarnowie.Gdzie podszlifujemy Twój jezyk Tajlandzki.

Zasoby: 98 wpisów98 66 komentarzy66 315 zdjęć315 0 plików multimedialnych0

14.02.2022 - 16.03.2022